• Merve Mah. Atatürk Caddesi No:324 Sancaktepe / İstanbul Telefon: 0850 5326832

Anka Jeneratör olarak, dizel jeneratörlerin, benzinli portatif jeneratörlerin satışını, kiralamasını ve jeneratör servisi hizmetini vermekteyiz.

2008 yılında üretim faaliyetlerine başlayan firmamız, geçen bu uzun sürede hem Türkiye içinde hem de dünyanın değişik noktalarında jeneratörlerini pazarlara sunmaktadır. Bu sayede, firmamız ülkemiz ekonomisine de sağladığı döviz girişleriyle katkıda bulunmaktadır.

Sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Anka Jeneratör, 2013 yılında en büyük yatırım ivmesini gerçekleştirerek jeneratör sektöründe adından söz ettirmektedir. Bu yolda attığımız adımlar, ileriye dönük küresel pazarlar, insan kaynakları ve iş geliştirme alanlarına yapılan yatırımlar firmamıza önemli bir ivme kazandırmaktadır ve kazandırmaya devam edecektir.

Anka Jeneratör, 3000 m2 kapalı alanda ve 45 kişilik deneyimli ekibi ile operasyonunu müşteri taleplerine paralel ve esnek bir şekilde sürdürebilirken, 7/24 destek hizmetini de başarıyla gerçekleştirmektedir. Çözüm ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin karşılıklı güven ve işbirliği içerisinde bulunması başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Faaliyetlerine 35 kVA -1000 kVA arası dizel yakıtlı jeneratör üretim, satış, servis, kiralama ve yedek parça hizmetleri olarak devam eden firmamızın, büyüme ivmesi ve Türkiye’de üretiyoruz ilkesi başlıca görev olarak bize ışık tutmaktadır.

 

VİZYONUMUZ : Doğru Fiyat ve Kalite kombinasyonunu sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin hayatını  kolaylaştırmak.

 

MİSYONUMUZ:  Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli ürün ve satış sonrası hizmet sunarak sektöründe vazgeçilmez bir marka olmak.

Comment on "Hakkımızda"

  1. admin Ağustos 16, 2018

    jmnbnb

EnglishRussiaSaudi ArabiaFrench